Sprzęt

SCRUBMASTER B115 R

WYDAJNOŚĆ POWIERZCHNIOWA DO 5 800 M²/H

Scrubmaster B115 R to model szorowarek osuszających z operatorem siedzącym, wyposażony w szczotki walcowe lub tarczowe, doskonały do czyszczenia twardych posadzek.

scrubmaster_b115_r
scrubmaster_b140_r-2

SCRUBMASTER B140 R

WYDAJNOŚĆ POWIERZCHNIOWA DO 5 300 M²/H

Scrubmaster B140 R to maszyna do codziennego, regularnego sprzątania. Nacisk szczotek można dostosować za pomocą pedału, nawet do 60 kg. Do zbierania luźnych śmieci na suchej powierzchni przed szczotkami szorującymi można wykorzystać przystawkę zamiatającą.

SCRUBMASTER B310 R

WYDAJNOŚĆ POWIERZCHNIOWA DO 9 250 M²/H

Intensywne szorowanie i dokładne odkurzanie w jednym cyklu sprzątania. Scrubmaster B310 R w zależności od przewidywanego zastosowania może być wyposażona w szczotki tarczowe lub walcowe (z funkcją zbierania śmieci). Niezależnie czy używana jest w centrach handlowych, na parkingach wielokondygnacyjnych czy obszarach przemysłowych – napęd akumulatorowy o zerowej emisji, umożliwia sprawną, przyjazną dla środowiska pracę.

scrubmaster_b310_r
scrubmaster_b70

SCRUBMASTER B70

WYDAJNOŚĆ POWIERZCHNIOWA DO 4 200 M²/H

Scrubmaster B70 to maszyna optymalna do czyszczenia na mokro twardych posadzek na średnich i dużych powierzchniach wewnątrz budynków. Model B70 to doskonała widoczność, niewiarygodna zwrotność, prosta obsługa oraz idealne odsysanie roztworu czyszczącego nawet z nierównych powierzchni dzięki innowacyjnej geometrii ssawy.

SCRUBMASTER B12

WYDAJNOŚĆ POWIERZCHNIOWA DO 1 500 M²/H

Scrubmaster B12 to wygodna, kompaktowa i łatwa do transportu szorowarka osuszająca do czyszczenia małych powierzchni. Wystająca poza obrys maszyny szczotka tarczowa umożliwia czyszczenie przy krawędziach, co eliminuje konieczność ponownego przejazdu i doczyszczania powierzchni.

scrubmaster_b12
scrubmaster_b45-1

SCRUBMASTER B45 / B45 CLH

WYDAJNOŚĆ POWIERZCHNIOWA DO 2 900 M2/H

Scrubmaster B45 to rozwiązanie do podstawowego, codziennego czyszczenia wszystkich podłóg nietekstylnych. Czy wyposażone w ekonomiczny napęd PowerFlow (ruch szczotki wspomaga jazdę), czy z bezstopniowo nastawnym napędem na koła (jazda do przodu i do tyłu) modele z serii B45 są dostosowane do indywidualnych wymagań klienta. W zależności od potrzeb klient może wybrać okrągły zespół szczotkowy o szerokościach roboczych 43, 51 lub 65 cm, albo walcowy zespół szczotkowy o szerokości roboczej 50 cm.

SCRUBMASTER B30

WYDAJNOŚĆ POWIERZCHNIOWA DO 1 900 M²/H

Szorowarka osuszająca Scrubmaster B30 jest idealnie wyposażona do sprzątania małych i średnich obszarów. Kompaktowa i zwrotna zapewnia doskonały widok na cały obszar czyszczenia.

scrubmaster_b70
sweepmaster_980_r

SWEEPMASTER 980 R

WYDAJNOŚĆ POWIERZCHNIOWA DO 7 200 M²/H

Zamiatarka Sweepmaster 980 R to maszyna, którą można dostosować do wszelkich potrzeb. Posiada komfortowe siedzenie, światło ostrzegawcze, napęd LPG, wysoki zrzut śmieci (modele P/B 980 RH), lewostronną szczotkę boczną, opcjonalny dach i o wiele więcej.

HOS ORBOT SPRAYBORG

HOS Orbot SprayBorg to najbardziej kompaktowe i wszechstronne urządzenie przeznaczone do czyszczenia posadzek i wykładzin, zarówno w budynkach komercyjnych jak i mieszkalnych. Ten unikalny system jest również kompatybilny z szerokim asortymentem szczotek i padów do czyszczenia.

orbot_sprayborg_01
ionic

ZESTAW IONIC

Kompletny, gotowy do użycia, profesjonalny zestaw do mycia okien i innych powierzchni szklanych wodą zdeminineralizowaną

Jedną z najważniejszych rzeczy na którą stawiamy jest odpowiedni sprzęt!

Zadzwoń