Dezynfekcja pomieszczeń

dezynfekcja Szczecin – Gryfino

Nawet codzienne i bardzo dokładne sprzątanie biur i pomieszczeń nie wyeliminuje szybko rozprzestrzeniających się drobnoustrojów. Te z kolei pojawiają się nie tylko w przychodniach lekarskich czy w szpitalach, ale są również stałymi gośćmi, wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie. Ktoś wirusy przynosi z podróży komunikacją miejską, ktoś je „zaprasza” na spotkanie handlowe czy biznesowe, inne przedostają się wraz z chłodzącą pomieszczenia klimatyzacją. Nawet małe biuro staje się więc siedliskiem drobnoustrojów. Dezynfekcja pomieszczeń wskazana jest wszędzie, zarówno np. w biurze geodezyjnym, kancelarii prawniczej czy w banku.

Dzisiejsza rzeczywistość wymaga, by utrzymanie czystości ściśle powiązane było z dezynfekcją. Nawet, jeśli większość personelu wykonywała pracę zdalnie i ze względu na kwarantannę przebywała w domu, to takie działania są wręcz niezbędne. Według bowiem najnowszych badań, na powierzchniach z tworzywa sztucznego czy stali nierdzewnej, koronawirus utrzymuje się nawet do trzech dni. To oznacza, że dziś nie tylko obiekty użytku publicznego, przychodnie czy szpitale powinny być gruntownie dezynfekowane, ale również właśnie biura.

Mając na uwadze, że odkażanie pomieszczeń jest ważne i to nie tylko w okresie pandemii wirusowej, przedstawiamy Państwu naszą ofertę profesjonalnej dezynfekcji pomieszczeń i biur na terenie miasta Gryfino i okolic.

Tam, gdzie przebywa wiele osób, zawsze bowiem dochodzi do rozprzestrzeniania się również drobnoustrojów – drobnych mikroorganizmów, odpowiedzialnych za różnego typu infekcje u ludzi. Wirusy czy bakterie są zazwyczaj jednak odporne na standardowe środki czyszczące, dlatego konieczna jest często dezynfekcja pomieszczeń, połączona z deratyzacją. Warto mieć bowiem na uwadze, że zarówno insekty, jak i gryzonie mogą się przyczyniać do roznoszenia groźnych dla człowieka drobnoustrojów.

Dlaczego nasze działania są skuteczne i w pełni bezpieczne? Ponieważ do dezynfekcji stosujemy profesjonalne środki chemiczne i higieniczne, dopuszczone do stosowania przez Państwowy Zakład Higienynajbardziej renomowanych firm w Polsce tj.

Zadzwoń