Sprzątanie biur

sprzątanie biur w województwie Zachodniopomorskim

Województwo Zachodniopomorskie

Firma CHM Serwis specjalizuje się w sprzątaniu biur w woj. Zachodniopomorskim.

Jak mówią, klient „kupuje oczami”. Dlatego tak ważne jest aby stanowiska pracy Twoich pracowników oraz miejsce, w którym prowadzona jest działalność gospodarcza były czyste i zadbane.

Bardzo często w natłoku prac oraz szybkości życia te czynności są pomijane. Komfort osób przebywających w Twojej firmie czy biurze musi być na najwyższym poziomie. Zaufaj profesjonalistą i skontaktuj się z nami.

Posiadamy profesjonalny sprzęt do sprzątania oraz odpowiednie doświadczenie.

CHM SERWIS Sprzątanie biur

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego zatrudniamy wyspecjalizowaną kadrę, posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz używamy wysokiej jakości chemię.

Profesjonalna firma, sprzątająca firmy!

Sprzątanie obiektów nie jest prostą sprawą, aby wykonać taką usługę potrzebujemy sprzętu najwyższej jakości. Do realizacji naszych usług przeznaczamy sprzęt marki HAKO, jest to jedna z nielicznych firm sprzedających swoje maszyny i serwisujących je. Zapewnia 24-godzinny serwis na terenie całej Polski.

Sukcesywnie podnosimy kwalifikacje personelu dzięki innowacyjnym szkoleniom dotyczącym technikom sprzątania. Posiadamy dużą wiedzę na temat odpowiedniej chemii specjalistycznej dzięki temu potrafimy sprostać najcięższym zadaniom.

Kontakt z CHM SERWIS

Telefon: 535 900 025

Zadzwoń